Menü Bezárás

Beiratkozás személyes megjelenéssel

Indokolt esetben, előzetes telefonos egyeztetés alapján lehetőséget biztosít az intézmény a személyes beiratkozásra is 2021. április 15-én (csütörtök) és április 16-án (péntek) a járványügyi veszélyhelyzet miatt megkövetelt egészségügyi szabályok szigorú betartása mellett (maszkviselés, távolságtartás, saját íróeszköz, hőmérséklet ellenőrzés, kézfertőtlenítés).

A személyes beiratkozás időpontja:
2021. április 15. (csütörtök) 8:00 órától 16:00 óráig
2021. április 16. (péntek) 8:00 órától 16:00 óráig

A fenti napokon a személyes beiratkozás a zsúfoltság elkerülése érdekben előzetes telefonos bejelentkezés alapján egyeztetett időpontban történik.
A telefonos időpontegyeztetés lehetséges április 9-től 8.00 és 16.00 óra között az iskola telefonszámán:
+36-1-256-3981

A személyes beiratkozás alkalmával az intézményben be kell mutatni az alábbi iratokat:
• a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványokat;
• a gyermek TAJ kártyáját;
• a gyermek törvényes képviselőjének személyazonosító igazolványát;
• a gyermek felügyeleti jogának gyakorlásáról szóló nyilatkozatot;
• nyilatkozatot arról, hogy a szülő valamelyik egyházi jogi személy által szervezett hit- és erkölcstan oktatást vagy az állami etika oktatást igényli gyermeke számára;
• beleegyező nyilatkozat beiratkozáshoz: A szülőknek nyilatkozniuk kell arról, hogy mindketten beleegyeznek gyermekük iskolánkba való beiratkozásához. Nagyon fontos, hogy ezt a nyilatkozatot mindkét szülőnek alá kell írnia, akkor is, ha a bíróság csak az egyik szülőt jogosította fel a szülői felügyeleti jogok gyakorlására! Iskolaválasztás témában mindkét szülőnek joga van nyilatkozni. Ennek hiányában az iskola a beiratkozást nem tudja elfogadni!
Amennyiben Önöket érinti:
• a szakértői bizottság szakértői véleményét,
• hátrányos helyzetről szóló határozatot,
• különleges helyzet fennállásának igazolását,
• a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező nem magyar állampolgárok Magyarországon történő beiskolázásához szükséges dokumentumokat: regisztrációs igazolás, vagy tartózkodási kártya, vagy állandó tartózkodási kártya.

Az előzőekben felsorolt nyilatkozatok átvehetők lesznek az iskola portáján 2021. április 12-től.
Az ügyintézés során esetlegesen bekövetkező időeltolódás miatt várakozni a távolságtartás szabályainak betartásával az intézmény főbejárata előtt lehetséges.

Budapest, 2021. április 8.

Csébi András s.k.
intézményvezető