Menü Bezárás

Intézményünk új ékessége

Iskolánk 2021 januárjában gazdagodott Kliegl Sándor Munkácsi-díjas szobrászművész által készített Kossuth – mellszoborral. A szobor május hónapban nyerte el végső helyét a főbejárati szint aulájában.

Az adományozással kapcsolatosan a Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola alkalmazotti közössége, tanulói nevében köszönetemet fejezem ki a szobor alkotójának, valamint az adományozásban közreműködő Dunai Mónika országgyűlési képviselő asszonynak, Dr. Varjuné dr. Fekete Ildikó igazgató asszonynak, a Kelet-Pesti Tankerületi Központ igazgatójának, Szilárd Tibor és Szilárd Csaba uraknak.


Intézményünk új ékessége tovább erősíti elkötelezettségünket, kötődésünket nemzeti történelmünk egyik meghatározó alakjához, iskolánk névadójához!

Csébi András
intézményvezető