Menü Bezárás

Képgaléria 2021-2022.

“Az Anyegin.hu az online-térben játszódik, a mai Magyarországon. Milyen hatással van a felnőtté válásra az online-térben való létezés? Mi a valóság egy a napjai nagy részét az interneten töltő kamasz számára? Az internet romantikája a legjobb unaloműző. Nélküle nem tudunk élni. De hogyan éljünk vele? És miképp kerüljük el, hogy mi is felesleges, elkésett emberek legyünk, mint Anyegin?”

Játsszák: Király Dániel, Gyöngy Zsuzsa, Bán Bálint

Rendező: Fábián Péter

“Ismergetjük, tanuljuk egész életünkben anyanyelvünket is, ezt a sokszínű, sokarcú csodát. S minél jobban megismerjük, annál szebbnek, gazdagabbnak, csillogóbbnak látjuk.” Lőrincze Lajos
 

A magyar nyelv napja eredményei

A Kelet-Pesti Tankerületi Központ támogatásával Hungarikum pályázat keretében Nagy Ibolya énekesnő-színésznő, operett nagykövet rendhagyó énekórákat tartott iskolánkban.

Részletek