Koronavírus elleni iskolai kampányoltás

A Fővárosi Oltási Munkacsoport tájékoztatása alapján ismét lesz lehetőség a 12. életévüket betöltött tanulók esetében a koronavírus elleni iskolai kampányoltásra, valamint az első oltást megkapott tanulók esetében a második oltásra.

Az oltás helye: Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola ( 1173 Budapest, Újlak utca 110.)

Az oltás ideje: 2021. október 19. (kedd) – 9-11 óra között.

Az oltás felvételének elengedhetetlen felvétele a korábbi oltásokhoz hasonlóan az aláírt, kitöltött szülői hozzájáruló nyilatkozat, valamint az első oltáskor kapott orvosi igazolás.

Amennyiben lesz olyan diák, aki 2021. október 19-én részesül az első oltásban, ezen diákok számára a második oltás felvételére a következő helyen és időben lesz lehetőség:

Az oltás ideje:
2021. november 15. és 2021. november 16. hétfői és keddi napokon, valamint
2021. december 13. és 2021. december 14. hétfői és keddi napokon.

Kérem, hogy az oltásra vonatkozó igényüket 2021. október 15-ig (péntek) az osztályfőnököknek jelezzék!

Együttműködő segítségüket megköszönve:

Üdvözlettel: