Menü Bezárás

Megemlékezésünk 1848. március 15-ről

Az idei esztendőben iskolai közösségünk – a tornatermünk felújítása miatt – osztályszinten emlékezett meg nemzeti történelmünk egyik kimagasló eseményéről. Szili Zoltán tanító úr, kollégánk felkészítésében a 4. b osztály tanulói készítettek nagyon szép videófilmet, amelyben méltó módon örökítették meg 1848 március idusának jeles történéseit. Iskolai diákönkormányzatunk képviselői a film megtekintését követően Szalay Kornélia igazgatóhelyettes, Veressné Kristó Annamária igazgatóhelyettes, Csébi András igazgató, valamint Szarvas Gábor, a diákönkormányzat munkáját segítő pedagógusunk vezetésével elhelyezték az emlékezés koszorúit az aulában található Kossuth-szobornál, illetve a Kossuth-téren található emléktáblánál.

Csébi András s.k.
igazgató