Menü Bezárás

Megújult tornatermünk

Több hónapos felújítási tevékenység eredményeképpen ismét birtokba vehettük megszépült tornatermünket. A külső-belső szakipari munkák keretében sor került a nyílászárók, a világítótestek, a bádogozás cseréjére, az épület homlokzatszigetelést, új falburkolatot, új technikai járdát, álmennyezetet kapott. A kivitelezési munkáknak köszönhetően tornatermünk minden szempontból megfelel napjaink energetikai, sportszakmai követelményeinek. Hamarosan sor kerül megújult létesítményünk átadó ünnepségére is.

Ezúton szeretném megköszönni iskolánk közössége, a szülői közösség nevében Dunai Mónika országgyűlési képviselő asszonynak, Lengyel-Fehér Gyöngyi, a Kelet-Pesti Tankerületi Központ szakmai vezető, igazgatóhelyettesének, Horváth Tamás úrnak, Rákosmente polgármesterének, Hatvani Zoltán és Timmel Ede önkormányzati képviselő uraknak a felújítási előkészítésében, lebonyolításában nyújtott önzetlen támogatását, együttműködését, munkáját! Külön köszönöm a Magyar Kézilabda Szövetség, illetve a kivitelezést végző cég tevékenységét!