Menü Bezárás

Csatlakoztunk az e-Qka programhoz

Kedves Szülők!

Iskolánkban kiemelt szerepet kap a környezettudatos nevelés, emiatt csatlakoztunk az e-Qka programhoz. A program célja, hogy minél több család csatlakozzon az iskolai olajgyűjtéshez, melyet egy egyszerű regisztrációval az alábbi linken meg tudnak tenni: https://eqka.hu/regisztracio/e-qka-budapest-xvii-keruleti-kossuth-lajos-altalanos-iskola/
Környezetünk védelme mellett az összegyűjtött olajért kapott összeggel rendszeresen tudják támogatni a Kerti Rakoncátlanok Alapítványt, ezáltal iskolánkat is (pl. iskolai eszközbeszerzés).
A regisztráció után az e-Qka kiszállítja az iskolába a szülőknek/gyerekeknek a kannákat, majd kezdődhet az otthoni olajgyűjtés. A kannákat az iskolában elhelyezett gyűjtőedénybe lehet majd áttölteni és folytatni tovább az otthoni gyűjtést.

Sok kicsi sokra megy! Köszönjük a támogatást, a közös fáradozást, kérjük, regisztráljanak a programba! Tegyünk együtt a környezetünkért és az iskolánkért!