Fontos tudnivalók a központi írásbeli felvételi vizsgához, és a beiskolázáshoz a 8. évfolyamnak

Szülői nyilatkozat:

Szülői nyilatkozat a középfokú felvételi eljárás felvételi dokumentumainak aláírásáról (pdf)

Tájékoztató a felvételi eljárásról:

Tájékoztató a felvételi eljárásról (oktatas.hu)

Különleges bánásmódot igénylő (sajátos nevelési igényű, beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő) tanulók részvétele a középfokú felvételi eljárásban:

Különleges bánásmódot igénylő (sajátos nevelési igényű, beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő) tanulók részvétele a középfokú felvételi eljárásban (oktatas.hu)

Tájékoztató a felvételi lapok aláírásáról:

Tájékoztató a felvételi lapok aláírásáról (oktatas.hu)

Tájékoztató a központi írásbeli vizsgákról:

Tájékoztató a központi írásbeli vizsgákról (oktatas.hu)

Az írásbeli felvételi vizsgákon használható segédeszközök:

A dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni.

Magyar nyelv:
A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható.
Matematika:
A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.