Menü Bezárás

Megemlékezésünk 1848-1849 hőseiről

Intézményünk ebben a tanévben is méltó módon emlékezett az 1848. március 15-i forradalom, majd az ezt követő szabadságharc hőseire, eseményeire.
A 176 évvel ezelőtti történések naprakész felidézésében a 4.c osztály Pásztorné Hajas Csilla, valamint Nádudvariné Miseta Erika pedagógusok felkészítésében segítette közösségünket.
Megemlékezésünket megtisztelte jelenlétével, illetve elhelyezte a tisztelet koszorúit iskolánk aulájában található Kossuth-szobornál, valamint a Kossuth téren található Kossuth-emléktáblánál és kopjafánál dr. Hicz János úr, a Kelet-Pesti Tankerületi Központ igazgatója, Lengyel-Fehér Gyöngyi, a Kelet-Pesti Tankerületi Központ szakmai vezetője, igazgatóhelyettese, Hatvani Zoltán képviselő úr, valamint vitéz Szelepcsényi Sándor úr, a Rákoskerti Polgári Kör elnöke. Meghívott vendégeinkkel és az iskolai diákönkormányzat képviselőivel együtt koszorúzott Csébi András úr, iskolánk igazgatója, Szalay Kornélia, Veressné Kristó Annamária igazgatóhelyettesek.
Ápoljuk, őrizzük, vigyük és adjuk tovább azt, ami a miénk!

Csébi András
igazgató

A megemlékezésről további képek a facebook oldalunkon találhatóak.