Az idei tanévünkben is vidáman, jó hangulatban vettek részt alsós tanulóink a hagyományos Mikulás váltó rendezvényünkön.
Köszönjük szépen minden résztvevő pedagógusunk munkáját!
Csébi András
igazgató
Az idei tanévünkben is vidáman, jó hangulatban vettek részt alsós tanulóink a hagyományos Mikulás váltó rendezvényünkön.
Köszönjük szépen minden résztvevő pedagógusunk munkáját!
Csébi András
igazgató