Menü Bezárás

Tájékoztató a nevelési, oktatási intézményekre vonatkozó egyes védelmi intézkedések hatályon kívül helyezéséről

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatom, hogy a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről szóló 484/2020. (XI. 10.) Kormányrendelet nevelési, oktatási intézményekre vonatkozó védelmi intézkedéseire vonatkozó 17-19. §-ait az egyes veszélyhelyzeti kormányrendeleteknek a nevelési, oktatási intézményeket érintő módosításáról szóló 346/2021. (VI.18.) Kormányrendelet 2021. június 19. napjától hatályon kívül helyezte.

Ennek értelmében a nevelési, oktatási intézményekben a továbbiakban nem kötelező a lázmérés, illetve az intézmény területére a házirendben egyébként meghatározottak szerint korlátozás nélkül bárki beléphet.

Ügyintézés a nyári szünetben, ügyeleti napokon, szerdánként 8.00-12.00-ig.

Budapest, 2021. június 24.

Csébi András s.k.
intézményvezető