Menü Bezárás

Pedagógusaink elismerése

Pedagógusnap alkalmából Dr. Pintér Sándor belügyminiszter úr intézményünk pedagógusai közül Szalay Kornélia kolléganőnket kimagasló szakmai tevékenysége elismeréséül Miniszteri Elismerő Oklevélben részesítette.

A belügyminiszter úr a gyermekek, tanulók oktatása – nevelése érdekében végzett több évtizedes kiemelkedő tevékenysége elismeréséül, nyugállományba vonulása alkalmából Tóth Gizella kolléganőnket Pedagógus Szolgálati Emlékéremmel jutalmazta.

A fenntartó Kelet-Pesti Tankerületi Központ igazgatója, dr. Hicz János úr a 2023-2024. tanévben nyújtott kimagasló pedagógiai munkájáért Oklevelet nyújtott át Szalay Kornélia pedagógus kollégánknak.

Ugyancsak pedagógusnaphoz kapcsolódóan Rákosmente Önkormányzata nevében Horváth Tamás polgármester úr, a fenntartó nevében pedig dr. Hicz János tankerületi igazgató úr huszonöt esztendős pedagógiai tevékenysége elismeréséül Győrfi-Hodák Ágnes kollégánkat jutalmazta.

Elismerésben részesült kollégáinknak ezúton is gratulálunk, további tevékenységükhöz sok erőt, kitartást, sikert kívánunk!
Köszönjük nekik, hogy hivatásuk gyakorlásával öregbítik iskolánk, közösségünk hírnevét!

Csébi András
igazgató