Menü Bezárás

Tartós tankönyvek

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

A 2019-2020-as tanévben az 1-8. évfolyam vonatkozásában minden tanuló számára biztosított az ingyenes tankönyv. Az államilag ingyenes tankönyvek tartós tankönyvként kezelendők, tehát azokat az iskolai könyvtár állományába nyilvántartásba kell venni, és azokat az utolsó tanítási napon a tanulók kötelesek visszaszolgáltatni az iskola könyvtárának. Ez alól valamennyi évfolyamon kivételt képeznek a munkafüzetek és a munkatankönyvek. Az 1. és 2. évfolyamok tanulói minden évben új tankönyvet kapnak, tankönyveiket nem kell az iskola könyvtárába bevételezni, azok a diákok tulajdonában maradnak.

A tartós tankönyveket (T) a könyvtár csak megfelelő állapotban veszi vissza! A könyvek nem megfelelő használatából adódó károsodása esetén (szakadt, rongálódott, összefirkált, stb.) újat kell vásárolni és azt a könyvtár részére átadni.

Az alábbi összeállítás tartalmazza a 3-8. évfolyam vonatkozásában a tartós tankönyvek listáját.

Tartós tankönyvek (2021/2022-as tanév): (pdf) (docx)

Tartós tankönyvek (2020/2021-as tanév): (pdf) (docx)

Tartós tankönyvek (2019/2020-as tanév): (pdf) (docx)

Tartós tankönyvek (2018/2019-es tanév): (pdf) (docx)

Tartós tankönyvek (2017/2018-as tanév): (pdf)