Menü Bezárás

Videógaléria 2017-2018.

Zenés évnyitó a Kossuthban (2017)
A zene világnapja (2017)
A zene világnapja alkalmából nagy sikerrel adott hangversenyt iskolánkban 2017. október 3-án a Vám és Pénzügyőrség fúvós zenekara, a Pénzügyőr Zenekar. Top Ten című, hangszerbemutatóval egybekötött koncertjüket iskolás korosztálynak állították össze.
Iskolánk egész közössége nevében köszönetemet fejezem ki a zenekar minden egyes tagjának, valamint a szervezést bonyolító Vikol Kálmán tanár úrnak a mindannyiunknak felejthetetlen élményért.

Iskolánk ebben a tanévben is méltó módon emlékezett az 1849. október 6-án Aradon kivégzett honvédtábornokokra.

Ünnepi műsor az aradi vértanúk tiszteletére (2017)
Megemlékezés a tizenhárom aradi vértanúról (2017)
Október 23-i megemlékezés (2017)
Iskolánk ebben az esztendőben is méltó módon emlékezett a 61 évvel ezelőtti 1956-os eseményekre. Az ünnepi megemlékezés keretén belül elhelyeztük az emlékezés koszorúját az egykori nemzetőrség falán elhelyezett emléktáblánál, valamint az Erzsébet körút és Nyomdász utca sarkán lévő országzászlónál. Iskolánk vendége volt vitéz Szelepcsényi Sándor, a Rákoskerti Polgári Kör elnöke, aki a nyolcadikosok számára beszélt testvére, Szelepcsényi Ernő 1956-os nemzetőr parancsnoki feladatairól.